011-474 12 47

Telefontid:

Måndag - torsdag 10.00-12.00

 

LOGGA IN PÅ MIN SIDA

Telefon 011-474 12 46 och 011-474 12 47

Telefontid måndag - torsdag klockan 10 - 12

senu.nkpg@folkuniversitetet.se

Org.nr 825003-2748

© 2015 |  Webbproduktion: BalkoMedia

SeniorUniversitetet

Kvarngatan 34

602 40 Norrköping

Adress:

SeniorUniversitetet

Kvarngatan 34

602 40 Norrköping

 

Telefon: 011-474 12 46 och 011-474 12 47

Telefontid: Måndag - torsdag 10.00-12.00

Kontorist: Carina Nagel

 

E-post: senu.nkpg@folkuniversitetet.se

Org.nr.: 825003-2748

KONTAKT

Har du några frågor, idéer, tips eller förslag kan du kontakta oss direkt via formuläret nedan. Klicka på pilen t.h. i ämnesraden, klicka på ett ämne och skriv sedan ditt meddelande

Styrelse

Suppleanter

Kurser och administration

Information och kursanmälningar:

senu.nkpg@folkuniversitetet.se eller

011-474 12 47

Ingegärd Comstedt

Samordnare

0730-58 24 32

ingegard.comstedt@telia.com

 

Yvonne Hepp

Studieorganisatör

0731-42 10 38, 011 - 14 86 90

yvonnehepp30@outlook.com

 

Ingrid Sonesson

Studieorganisatör

0708-36 97 77

ingrid.e.sonesson@gmail.com

 

Solbjörg Skarbö Bergkvist

Studieorganisatör

0706-85 32 29

solbjorg.skarbo@bredband.net

 

Carina Nagel

Kontorist

011-474 12 47

 

 

Medlemsadministration och medlemsservice

Elsie-Britt Hellroth

Berit Lindgren

Solveig Svensson, ekonomi

Maud Jansson

Berit Johnsson

Mats Sundström

Marie Crole Rees

IT- och webbansvarig

Per-Arne Nordlund

0702-57 44 50

per-arne.nordlund@comhem.se

Programredaktör

Marie Andersson

0767-68 44 48

011284448@telia.com

Resor och studiebesök

Björn Edstav

Samordnare

0705-72 49 20

edstav@comhem.se

 

Hannelore Edstav

Organisatör

0709-71 04 33

4hannelore@comhem.se

 

Jan Hansson

Organisatör studiebesök

0703-10 7720

jan.hansson10@gmail.com

 

Inga-Lill Johansson

Organisatör

0735-858201

01164187@bredband.net

 

Bjarne Rönnblom

Organisatör

0700-91 11 01

meduno88@gmail.com

 

 

Funktionärer

Valberedning

Revisorer

Ulf Nersing  

0723-60 99 06

ulf.nersing@gmail.com

 

Ingemar Nimstrand

0708-22 68 30

i.b.nimstrand@gmail.com

 

Revisorsuppleant

Göran Weber

0723-710240

goeran.weber@telia.com

Föreläsningar, soppluncher,bio

Eva Tellgren

Samordnare föreläsningar

0736-40 70 32

eva_tell@yahoo.com

 

Inga-Britt Jernqvist

Organisatör soppluncher

0706-39 64 30

ibjernqvist@gmail.com

 

Stig Lindgren

Organisatör bio

011-12 35 32

stig.gr.lindgren@gmail.com

 

 

Stig Lindgren

011-12 35 32

stig.gr.lindgren@gmail.com

 

Bjarne Rönnblom

0700-91 11 01 

meduno88@gmail.com

 

Kerstin Engberg

0739-81 27 81

71engberg@gmail.com

 

 

Björn Edstav

0705-72 49 20

edstav@comhem.se

 

Inga-Lill Johansson

0735- 85 82 01

01164187@bredband.net

 

 

Birgitta Ehnström

Ordförande

0703-48 53 52

b.ehnstrom@telia.com

 

Per-Arne Nordlund

Vice ordförande

0702-57 44 50

per-arne.nordlund@comhem.se

 

Marie Andersson

Sekreterare

0767-68 44 48

011284448@telia.com

 

Christer Ellnemark

Kassör

011-23 85 10

christer@ellnemark.se

 

Ingegärd Comstedt

0730- 58 24 32

ingegard.comstedt@telia.com

 

Bo Petersson

0727-16 37 53

boppen.48@gmail.com

 

Inga-Britt Jernqvist

0706-39 64 30

ibjernqvist@gmail.com

 

 

 

Eva Weber

0701-71 10 81

frauweber@telia.com

 

Gun-Marie Lundström

0761-08 21 16

gun-marie-janne@hotmail.com

 

Eva Lundström

0760-06 47 57

evalundstrom95@gmail.com

 

Inger Johansson

0735-63 98 21

ninni1.johansson@telia.com

 

Marita Wiktorsson

0703-97 01 50

marita.wiktorsson@brevet.se

 

Kerstin Engberg

0739-81 27 81

71engberg@gmail.com

 

 

 

 

SKICKA RENSA
 
X

Lösenord:

Fel lösenord!